AirCurve 10 VAuto

17.500,0020.000,00 KDVDahil (-13%)

Stokta yok

ResMed AirCurve 10 VAuto Otomatik BiPAP Cihazı, ResMed’in BiLevel tedavisindeki en son çıkan modelidir.

Karşılaştır

ResMed AirCurve 10 VAuto Otomatik BiPAP Cihazı, ResMed’in BiLevel tedavisindeki en son çıkan modelidir.

Soluk verme nefeslerinin uzunluğunu izleyerek ve solunum döngüsünü düzenlemeye yanıt vererek cihaz nefes alma ve nefes verme basıncını otomatik olarak ayarlar.

Özellikler

AutoSet Algoritması HumidAir ™ Nemlendiricili Dahili İsteğe bağlı ClimateLineAir ™ Isıtmalı Tüp Basınç Tahliye Teknolojisi Vsync Kaçak Yönetimi TiControl Özelliği Seçeneklerim Renkli LCD Ekran Işık sensörü Gelişmiş Veriler AutoSet Algoritması

ResMed, inhalasyon ve soluk verme basıncı nefesini nefesle ayarlayabilmek için, sürekli olarak solunumun izlenmesini sağlayan BiPAP terapisi için gelişmiş bir algoritma teknolojisi geliştirdi. Teslim edilen basıncın kullanıcının ihtiyaçlarına göre ayarlanması, açık hava yolunu korurken terapinin rahatlığını arttırır.

  Vsync Teknolojisi Vsync, gece boyunca maske kaçaklarını izler ve tedavi etkinliğini sürdürmek için temel basıncı ayarlayarak telafi eder.   TiControl Özelliği ResMed AirCurve 10 VAuto Otomatik BiPAP Cihazı, TiControl özelliği, inhalasyon ve ekshalasyon paternini izleyerek makinedeki TiMax ve TiMin ayarlarıyla karşılaştırır. KOAH veya obstrüktif akciğer hastalığı gibi solunum bozukluğu olan kişiler, erken veya gecikmiş inspirasyondan ekspirasyona geçme, bisiklete atıfta bulunma gibi deneyimler yaşayabilirler. AirCurve 10 VAuto BiPAP, TiControl özelliği, inspirasyonda minimum ve maksimum zaman sınırı ayarlayarak bisikletlenmeyi önlemek için tasarlanmıştır. Makine, makine ayarlarının dışında kalan kullanıcı nefeslerini algıladığında, verilen IPAP (inhalasyon) veya EPAP (ekshalasyon) basıncının zamanlamasını değiştirmeye müdahale edecektir. TiControl Ayarları:

Ti Max: Maksimum inhalasyon süresi Ti Min: Enhalasyonun minimum uzunluğu Tetik: Teneffüs tetikleme için duyarlılık seviyesi Döngüsü: ekshalasyon için duyarlılık seviyesi  

LCD Ekran

ResMed AirCurve 10 VAuto Otomatik BiPAP Cihazı, renkli bir LCD ekrana sahiptir. Menüler, okunması ve kullanılması kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Kolay tutuş ayar düğmesini çevirerek ekrandaki menü öğesini seçin. Mevcut ayarları görüntülemek ve değiştirmek için Seçeneklerim menüsünü seçin: Rampa süresi – Düşük basınç periyodu ile tedaviye başlayın. Veya AutoRamp ™ ‘ı seçin ve makine uyku başladığında algılar ve ayarlar. Nem Seviyesi – 1 (en düşük) ve 8 (en yüksek) arasında nem ayarlayın veya kapatın. Mask Fit – Zayıf bir uyum için iyi bir uyum ya da kırmızı çatlak bir yüz için yeşil bir gülen yüz gösteren bir mühür bütünlüğü kontrolünü çalıştırır. Sızıntı Uyarısı- Cihazı, büyük bir sızıntı tespit edildiğinde veya maske çıkarıldığında biplemeye başlamak üzere ayarlayın. SmartStart ™ – Terapi, solunum algıladığında otomatik olarak başlar. Maske Tipi – Kullanılan maske tipini ayarlayın: Burun; Burun yastığı; Tam Yüz Maskesi. Isınma’yı çalıştırın – Terapiye başlamadan önce nemlendiriciyi önceden ısıtın. Işık sensörü AirCurve ™ 10, makine ekranı ışık seviyesini ayarlamak için entegre bir ışık sensörü içerir. Sensör odadaki ışığı okur ve ekran parlaklığını otomatik olarak ayarlar. Odadaki ışıklar söndüğünde, makine ekranı kararır. Birkaç saniye sonra makine ekranı kararır. Gelişmiş Veriler AirCurve ™ VAuto, terapi bilgilerini makinenin dahili hafızasına kaydeder. Veriler birlikte verilen SD karta indirilebilir. Makinenin yerleşik hafızası, 365 seans kullanımın yanı sıra 30 seans için detaylı veriler için uyumluluk bilgilerini içerir.

Popüler Aramalar:

  • cpap cihazı nedir fiyatı

Ek bilgi

Marka

Tip

Auto BiPAP

Modlar

CPAP, VAuto

Garanti

2 Yıl

Ses Seviyesi

26.6 dB

Sessiz

Kolay Solunum

Rampa

Var

Veri Kartı

SD Kart

Detaylı Kayıt

Ağırlık

1248 g

Hafif Mi?

Evet

Boyutlar

116 mm x 225 mm x 150 mm

Seyahat Boyu

Evet

Otomatik Açma/Kapanma

Var

Basınç Aralığı

2-25 cmH2O

CPAP Basınç Aralığı

4-20 cm H2O

Otomatik Basınç Ayarı

Var

Kaçak Toleransı

Var

Kaçak Alarmı

Var

Isıtıcılı Nemlendirici

HumidAir

Su Kabı Boyutu

380 mL

Entegre Isıtmalı Hortum

ClimateLineAir

Uzaktan Bağlantı

Var

Bluetooth

Yok

Maks. Çalışma Yüksekliği

2591 m

Otomatik Rakım Ayarı

Var

Entegre Pil

Yok

Voltaj Aralığı

100-240V AC

Be the first to review “AirCurve 10 VAuto”

Yorum

There are no reviews yet.

Para Birimi
EUREuro

Menü