AirMini Mini CPAP Cihazı Tek Kullanımlık İnce Filtre 2’li Paket

40,0080,00 KDVDahil (-50%)

In stock

Her pakette 2 adet filtre bulunur, her filtre 6 ay dayanacak şekilde tasarlandığından, 1 yıl dayanacak kadar filtreniz olacaktır.

AirMini Filtresi evcil hayvan tüyü, toz, polen, alerjenler ve tahriş edici maddeler gibi parçacıkları yakalayarak ciğerlerinize ulaşmasını önler. Yeni bir filtre sadece daha sağlıklı değildir; uygun şekilde bakımı yapılan bir filtre, istenmeyen cihaz gürültüsünü azaltmaya da yardımcı olabilir. 

Bu ürünü şimdi satın alın ve 40 CP Puan kazanın!
Karşılaştır

Kir, Toz, Evcil Hayvan Tüyü, ve Diğer Tahriş Edicileri Uzak Tutun

İç mekan havası genellikle sağlığınıza zararlı olabilecek tahriş edici maddeler ve kirleticilerle doludur. CPAP cihazından geçen hava basınçlı olduğundan, zararlı tahriş edici maddeleri ve alerjenleri solumadığınızdan emin olmak istersiniz. Filtreniz bu noktada size yardımcı olabilir! Filtreler bu kirleticilerin ciğerlerinize ulaşmasını önler, böylece rahatlayabilir ve daha rahat nefes alabilirsiniz.

Cihazınızı Kirli Filtre ile Çalıştırmayın!

Filtrenizi değiştirme zamanı geldi mi? Bunu anlamanız sadece bir saniye sürer. Sadece AirMini’nin filtre kapağını çıkarın ve filtrenin renksiz veya kirli olup olmadığını veya son filtrenizin değişmesinden bu yana 6 ay geçip geçmediğini kontrol edin. Öyleyse, optimum performansı sağlamak için filtrenin değiştirilmesi gerekir.

2’li Paket Daha İyi Bir Değer Sunar

Filtreleri tek tek satın almayla karşılaştırıldığında, 2’li paket sadece maliyet azaltmanın yanında bir yıllık filtre ihtiyacınızı karşılar.

Ekstra Gürültü Filtre Değiştirme Zamanı geldiği anlamına gelebilir

AirMini cihazınız ekstra istenmeyen sesler çıkarmaya mı başladı? Kirli bir filtre cihazınızın sesinin değişmesine neden olabilir ve filtrenin değiştirilmesi işleri normale döndürmeye yardımcı olabilir. Bu nedenle filtre bakımınızı en üst düzeyde tutmak önemlidir.

Be the first to review “AirMini Mini CPAP Cihazı Tek Kullanımlık İnce Filtre 2’li Paket”

Yorum

There are no reviews yet.

Para Birimi
EUREuro

Menü