Amara Gel

110,00125,00 KDVDahil (-12%)

Stokta yok

Philips Respironics Amara Gel Jelli CPAP Maskesi , seçilen boyutta bir jelli silikon içerir. Bu, optimal bir uyum ve mühür sağlamak için size fırsat verir.

Karşılaştır
Categories: ,

Amara Gel küçük ve hafif olduğundan, diğer geleneksel tam yüz maskelerinden ön plana çıkmasını sağlar. Tek bir tıkla takılan veya çıkarılabilen bir jelli silikon özelliğine sahiptir.

Philips Respironics Amara Gel Jelli CPAP Maskesi , seçilen boyutta bir jelli silikon içerir. Bu, optimal bir uyum ve mühür sağlamak için fırsat verir.

Jel silikon Philips Respironics‘in jelli maskelerinin bilinen güvenilirliğini ve konforunu sunar. Kalın iç jel duvarı, dış jel kapağı iyi bir mühür oluşturmak üzere yüze göre şekil alarak en iyi pozisyona gelerek yüze çok iyi bir şekilde oturur.

Sessiz Ekshalasyon

Kanıtlanmış mikro ekshalasyon portları Amara’da bulunur. Bağlantı noktalarının boyutu ve sayısı hava akışını yatakta ortaklardan ve kullanıcıdan uzaklaştıracak şekilde yönlendirir. Bu durum ayrıca sessiz çalışmasını sağlar.

Ayarlanabilen Alın Desteği

Amara‘nın alın desteğinde bulunan ince kaydırma düğmesi, derinlik ayarlarının kolaylıkla ve küçük adımlarla yapılmasını sağlar. 

Hafif ve Basit Bileşenler

Amara tam yüz maskesi tasarımlarından daha düşük ağırlığa sahiptir. Maske dirseği ve çerçevesi hafif malzemelerden oluşur.

Silikon tek tıkla takılmasıı temizlemenin basit ve hızlı olmasını sağlar. Silikon tek bir tıkla maske çerçevesine takılmasını veya çıkarılmasını sağlayan tek bir parçaya, şeffaf kabuğa tutturulmuştur.

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Jel

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Evet

Alın Desteği

Var

Maske Boyutu

M/L, Medium, Small

Tüm Boyutlar

Yok

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Hareketli Uyku

Ağızdan Nefes

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Klostrofobik

Yüksek Basınç

Evet

Para Birimi
EUREuro

Menü