CPAP Bakım / Temizlik / Dezenfeksiyon Hizmeti

351,30  KDVDahil

In stock

CPAP cihazınızdan/maskenizden/hortumunuzdan koku mu geliyor, sabah hapşırık krizine mi giriyorsunuz, tekrar eden gripten kurtulamadınız mı? Bu hizmetimiz size çok iyi gelecek.

Bu ürünü şimdi satın alın ve 351 CP Puan kazanın!
Karşılaştır

CPAP cihazı deneyimini geliştirmek için cihazınızın temizliğine ve bakımına dikkat etmeniz gerekir. CPAP cihazınız, maskeniz ve hortumun yılda en az bir kez bakım ve temizliğinin yapılması gerekmektedir. CPAP cihazı aksesuarlarınızı(maske, nemlendirici, hortum) haftada bir kez ılık suyla yıkamanızı/temizliğini yapmanızı ve ayda bir CPAP cihazı filtresini temizlemenizi, altı ayda bir filtrenizi değiştirmenizi öneriyoruz. Bu bakımlar hem kullandığınız ürünlerin ömrünü uzatır hem de daha rahat kullanmanızı sağlar. 

Size sunduğumuz bu hizmette;

– CPAP/Auto CPAP cihazınızı evinizden alıyoruz.(İstanbul içi)

– Filtresini değiştiriyoruz.

– Cihazın içi/dışı, maske ve hortum dezenfeksiyonu 

– Cihaz kayıt raporlaması (ResMed, Respirox kayıt özelliği olan cihazlar)

– Cihazınızı evinize teslim ediyoruz.

Dezenfeksiyon işlemi  CPAP cihazınız, nemlendiriciniz, maske ve hortumunuzda bulunan mikropların  %99.9* öldürür. Bu işlem kesinlikle cihazınıza zarar vermemektedir. Yoğuşmayı önlemek ve ekipmanınızın tamamen kuru kalmasını sağlamak için su veya herhangi kimyasal kullanılmaz. İşlem sonucunda maskenin, cihazın ve hortumun içinde oluşan kokulardan kurtulmuş olursunuz. Bu işlem sonucunda; grip ve başka alerjik hastalıkların cihaz kaynaklı tekrar oluşumu önlenmiş olur. 

*CPAP cihazı mikroplarının, bakterilerin ve diğer patojenlerinin% 99.9’unu yok eder.

Be the first to review “CPAP Bakım / Temizlik / Dezenfeksiyon Hizmeti”

Yorum

There are no reviews yet.

Para Birimi
EUREuro

Menü