MÜŞTERİLERİMİZE KÜÇÜK TEŞEKKÜRLER

Bizimle alışveriş yaptığınız için teşekkür eder, sizi sadakatiniz için ödüllendiririz, CPAPcomtr Sadakat Programımızla bir sonraki alışverişinizde size tasarruf etme şansı veririz.

 

NASIL ÇALIŞIR…

Ürünlere harcadığınız her 10 TL için 10 CP Puanı vereceğiz. Bu CP puan bir daha ki sefere hesabınıza eklenir! Yani her 100 TL için bir sonraki alışverişinizde harcayacağınız 2 TL değerinde CP puanı kazanacaksınız.

İlerlemenizi ve ne kadar CP Puanınız olduğunu görmek için hesabınıza giriş yapmanız yeterlidir

 

NE YAPMAK GEREKİYOR!

Kayıt olmanız  ( BURADAN KAYIT OL ) ve CP  puan kazanmak için alışveriş yapmanız gerekiyor. Kayıtlı bir hesap bir sonraki alışverişinizde indirim almanın yanı sıra, yıl boyunca özel fırsatlara ve promosyonlara da sahip oluruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Puanlarımı nasıl kullanabilirim?
Sepet sayfasına geldiğinizde ve hesabınıza giriş yaptığınızda, biz sahip olduğunuz CP Puanı size göstereceğiz. Bu, sepetinizdeki öğelere otomatik olarak uygulanır. Maalesef CP puanları kargo ücretine karşılık kullanamazsınız.

Bir sipariş verdim ancak giriş yapmadım, CP puanlarımı alabilir miyim?
Unutmayın, siparişleriniz gönderildikten sonra puanlarınız çevrimiçi hesabınıza eklenecektir.

Bir sipariş verdiyseniz ancak giriş yapmadıysanız puanlarınız otomatik olarak eklenmez. Bu durumda, sipariş ayrıntılarınızı bize cpap@cpap.com.tr adresine gönderin, CP puanlarınızı hesabınıza eklemek için elimizden geleni yapacağız. Hesap sahibi adına ve aynı adresinde olmalıdır.

Menü