Opus 360 Burun Yastıkçığı

525,00750,00 KDVDahil (-30%)

Stokta yok

Karşılaştır

Adından da anlaşılacağı gibi, Fisher & Paykel Opus 360 Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi , uyku pozisyonlarında ve hareketlerde 360 ​​derece serbestlik sunar. Küçük ve hafif, en iyi uyum ve rahatlığı sunmak için üç boyutta burun yastığı bulunur.

Opus 360 Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi yeniden tasarlanan Fisher&Paykel Opus Maske olup özgün tasarımını geliştirir.

Opus 360, uyku pozisyonunuzda istisnai bir serbestlik derecesi sağlarken, yine de rahat bir uyum ve etkili kaçak yönetimi sağlar. Küçük ve sessiz, ince tasarımı maskeyi yerinden çıkmasını engelleyerek hemen hemen her uyku pozisyonuna izin verir. Yenilikçi 360 derece pivotal bilyalı ve soketli dirsek bağlantısı, genel ayarlanabilirliği arttırır.

Sessiz ve Verimli Egzoz Progresif hava difüzör sistemi, kendinize ve uyku arkadaşınıza yapılan rahatsızlıkları gidermek için egzoz akışından gelen gürültüyü azaltarak çok sessiz hale gelir.

Küçük, Hafif ve Şık, Opus 360, tüy kadar hafif; toplam ağırlığı 40 gramın altında buluyor ve zarif, ince tasarımı neredeyse hiç bir şey giymemiş gibi hissetmenizi sağlıyor.

Yeni – Anatomik Biçimli Silikonlar, kolay ve rahat bir şekilde takılmasına ve mükemmel bir kaçak yönetimi sağlamanıza izin verir. Silikonların yeni şekli ve tasarımındaki yenilikler daha fazla konfor sağlar.

Yeni – Yeniden tasarlanan Kafa Bandı, Çok geliştirildi, yeni kafa bandı temizlenmesi için basit bir şekilde çıkartılır ve yeniden ayarlamanıza gerek kalmadan parçalayıp tekrar bir araya getirmenize izin verir. Kafa bandı, Fisher & Paykel tarafından verilen diğer tüm başlıkların aksine, lateks içermez.

Tüm Boyutlar Dahildir, Fisher & Paykel Opus 360, Küçük, Orta ve Büyük silikonlarla birlikte gelir, tamamen size uygun ve kullanıma hazır, bu ürünü uygun fiyatlı bir çözüm haline getiriyor.

Yeni Tasarlanan Maske Çerçevesi, Üç boyutlu destek mimarisi doğal olarak yüze uyum sağlar; bu da konfor ve uyumluluğu arttırırken aynı zamanda güvenilir bir destek sağlar. Dar tasarımı, maskenin kaymasını engelleyerek yan yatabilme rahatlığı sağlar.

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Silikon

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Yok

Maske Boyutu

Large, Medium, Small

Tüm Boyutlar

Var

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Hareketli Uyku

Ağızdan Nefes

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Klostrofobik

Yüksek Basınç

Evet

Para Birimi
EUREuro

Menü