Mutlu müşteriler istiyoruz ve CPAP.com.tr’de alışveriş yapan müşterilerimizi memnun etmek için destek ve hizmetlere çok önem veriyoruz, satın aldığınız herhangi bir ürün için İade veya Değişim konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Adınız, fatura numaranız ve iade nedenini 14 gün içinde aşağıdaki formu doldurarak bize bildirmeniz gerekir.

Tıbbi cihazların hijyeni göz önüne alındığında, İade veya Değişim için istediğiniz ürün Açılmamış ve Kullanılmamış olması ZORUNLUDUR , hangi ürüne ihtiyacınız olduğuna dair herhangi bir şüpheniz varsa, satın almadan önce lütfen bize e-posta gönderin. İptal, İade etmek istediğiniz ürünleri bize güvenli bir şekilde iade etme sorumluluğu size aittir.

Arızalı ürünler durumunda, önce aşağıdaki formu doldurmamızı bize bildirmelisiniz ve masraflarınızla nasıl devam edeceğiniz hakkında bir sonraki adım hakkında size daha fazla bilgi vereceğiz, Malların hatalı olduğu tespit edilirse, ya derhal düzeltiriz Arızalı üniteyi seçin ve koşullara ve takdirimize bağlı olarak masrafları size ait olmak üzere size geri gönderin veya size bir yedek gönderin.

Orijinal ambalajı ile iade edilmeyen ürünler için geri ödeme yapılmayacağı veya hatalı olmadıkça, hala üreticinin garantisi dahilinde açık bir şekilde önceki kullanım belirtileri göstermeyeceği için üzgünüz ve bize herhangi bir mal göndererek e-posta ile bilgilendirildik.

Yapılan geri ödemeler yalnızca Kredi, Banka Kartı, PayPal veya Banka Havalesi’ne yatırılacaktır.

Yapılacak geri ödemeler yalnızca ürünler ulaştıktan ve inceledikten sonra yapılacaktır. CPAP.com.tr en kısa sürede sonuçlandırmayı amaçlamakla birlikte iade süreci 5-10 günü bulabilir. Ödenecek tutarlar ödeme yönteminize göre kredi / banka kartınıza veya hesabınıza yapılır. Kredi/Banka kartı geri ödemeleri bankaların süreçlerindeki farklılık nedeniyle kartınıza yansıması 10-30 gün sürebilir. Bu süreci kısaltmak ne yazık ki bizim elimizde değildir.

Hijyenik nedenlerden dolayı, cilde doğrudan temas eden veya dolaylı olarak nefes alma/verme yoluyla bedensel temasın olduğu ürünler iade edilemez veya değiştirilemez. Bu tür ürünlerin hiçbiri kullanıldıktan sonra veya ambalaj açıldığında bile iade için kabul edilemez. Karışıklığı önlemek için, CPAP.com.tr bulabileceğiniz tüm ürünleri içerir. Alacağınız üründe kararsız iseniz müşteri temsilicimizden yardım alabilirsiniz. Müşteri temsilcimizin önerileri doğrultusunda aldığınız ürünlerde iade yukarıda bahsedilen şartları taşımalıdır.

Yanlış ürün siparişi verdiğinizi düşünüyor veya siparişi iptal etme istiyorsanız, önümüzdeki 6 saat içinde bize bildirmeniz gerekir, aksi takdirde sipariş kargo için acenteye iletilir.

İade / Değişim için aşağıdaki formu doldurun

    CPAP.com.tr Gizlilik Politikasını okudunuz ve kabul ettiniz.
    CPAP.com.tr aracısından iletişim alabilirsiniz

    Menü