DreamWear Tam Yüz CPAP Maskesi

110,00150,00 KDVDahil (-27%)

Stokta

Philips Respironics DreamWear kullananlar, kullandığı maskesinden daha fazla hareket özgürlüğü ve daha fazla rahatlık sağladığı için maske takmadıklarını hissediyor. *

LMS
Temizle

110 CP Puan 'e kadar kazanın.

Karşılaştır

Yeni DreamWear Tam yüz maskesi hastalarına daha fazla özgürlük ve artan esneklik getiriyor.

Philips DreamWear Tam yüz CPAP maskesi, hem hastaları hem de tıbbi destek sağlayıcılarını destekleyerek hasta bakımını ve yaşam kalitesini artırmak için Philips Dream Serisinin uyku ve solunum çözümleri paketindeki en son yeniliktir.

Hiçbir şey takmayı sevmiyorum

Kullanıcılar, CPAP cihazını kullanmanın en büyük zorluklarının; maskenin yüzünde kızarıklık oluşturması ve hortumun görüş alanında olması olduğunu söylüyor. Philips DreamWear Tam yüz CPAP maskesi, yüz geometrilerinin tam olarak anlaşılması ve hastalara klinik olarak kanıtlanmış uyum, konfor ve mühür sağlamak için bir dizi özel tasarım aracı ve süreciyle geliştirilmiştir. DreamWeat kullanan kullanıcılar DreamWear Tam yüz maskesini, reçete edilen maskelerinden daha rahat ve daha az korkutucu olarak derecelendiriyor.

Hareket özgürlüğü

Klinik ve hasta gereksinimlerini karşılamak için tasarlanan DreamWear, ağızlarından nefes alma eğilimi gösteren kişilere burun ve ağız burun maskeler arasında kolayca geçiş yapma ve istedikleri herhangi bir pozisyonda rahatça uyku yeteneği sağlar.

Yeni DreamWear Tam yüz maskesi, ağızlarından nefes alan uyku apnesi hastaları için daha iyi bir seçenek sunmak amacıyla mevcut Dream Serisi ürünlerini genişletmek için tasarlanmıştır.

Philips DreamWear Tam yüz CPAP Maskesi özellikleri şunları içerir:

Konfor: CPAP maskesi takmanın getirdiği zorluklarla mücadeleye yardımcı olmak için Philips, hastaların yüzünde hiçbir şey yokmuş gibi hissetmeye en yakın olduğunu söyledikleri yeni DreamWear Tam yüz maskesini tasarladı. Kullanıcılar DreamWear Tam yüz maskesini, reçete edilen maskelerinden daha rahat ve daha az korkutucu olarak değerlendirir [2]. Yenilikçi tasarımı, burun altına oturması için tasarlandığından burun köprüsünde kızarıklıklar, rahatsızlık veya tahrişi önlemeye yardımcı olur.

Kolaylık: Yeni tam yüz silikonu, hava akışını çerçeveden yönlendiren ve hortumu yüzün önünden kaldıran ve hastalara istedikleri herhangi bir pozisyonda rahat uyumak için daha fazla özgürlük sağlayan DreamWear maske sistemi içindeki mevcut üç üründen biridir. Ayrıca, hastalar artık burunlarından alerjilerden veya soğuk algınlığından nefes alamadıklarında bir seçenek sunar. Üç silikon seçeneği farklı türde maskeler arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar. Dream Serisi maskeler aynı çerçeveyi kullanır böylelikle; tam yüz maskesinden burun yastıkçıkçığına kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Kalite: DreamWear Tam yüz maskesi, hastalara klinik olarak kanıtlanmış uyum, rahatlık ve mühür sağlamak için yüz geometrileri ve özel tasarım araçları ve süreçleriyle birlikte kapsamlı bir araştırmayla oluşturulmuştur.

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Silikon

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Yok

Maske Boyutu

Large, Medium, Small

Tüm Boyutlar

Var

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Hareketli Uyku

Ağızdan Nefes

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Klostrofobik

Yüksek Basınç

Hayır

Be the first to review “DreamWear Tam Yüz CPAP Maskesi”

Yorum

There are no reviews yet.

Para Birimi
EUREuro

Menü