Amara View

150,00 KDVDahil

Stokta yok

Philips Respironics firmasının geliştirdiği yeni Ağız ve Burun Maskesi Amara View alın desteği olmadan Full Face maske kullanmanın rahatlığını yaşayın.

LMS
Temizle

150 CP Puan 'e kadar kazanın.

Karşılaştır
SKU: N/A Categories: ,

Philips Respironics firmasının geliştirdiği yeni Ağız ve Burun Maskesi Amara View alın desteği olmadan Full Face maske kullanmanın rahatlığını yaşayın.

Ağız Burun maskelerinde geleneksel olarak kullanılan alın desteğini ortadan kaldıran Philips Respironics Amara View görüş açısını genişleterek konforlu bir tedavi sunuyor. Muhteşem tasarımıyla Amara View burun deliklerine oturarak kaçakları engellerken benzersiz bir tedavi deneyimi sunar. Maske burun açıklığının rahatlıkla konumlandırılmasıyla ve başlığının ayarlanmasıyla tam olarak oturmasını sağlar.

Özellikler

  • Geniş görüş açılı tasarım
  • Burun yastıkçığı 
  • Hafif malzeme
  • Evrensel boyutu maske çerçevesi
  • Taç askı ayarlanabilir kafa bandı
  • Tak-Çıkar kafa bandı klipsler

Geniş Görüş Açılı Tasarım

Tasarımı sayesinde size geniş bir görüş açısı sunar. Bu tam yüz maskesi baş tacı maske önünden uzanan başlık tarafından sağlanan ek desteği ile burun ve ağız tabanı etrafında oluşturulan güçlü mühür tarafından kontrol edilir. Diğer tam yüz maskelerinin aksine, bu maskeyi kararlı bir alın destek ihtiyacı yoktur.

Burun Yastıkçığı

Burun deliği açmadan ve burun tahriş etmeden burun deliklerine gerekli basıncı sağlamak için tasarlanmıştır. Yavaşça uyum bulmak için burun açıklığı üzerine burnunuzu rahatça oturur.

Hafif Malzeme

Minimalist tasarımıyla göz dolduran Philips Respironics Amara View Tam Yüz CPAP Maskesi hafif malzemelerden oluşmaktadır. 

Evrensel Boyutlu Maske Çerçeve

Amara Tam Yüz Maskesi evrensel bir maske çerçevesi bulunmaktadır. Bu gerektiğinde kullanıcının kolayca farklı boyutta silikon ile değiştirmeye olanak sağlayan bir özelliktir. Basitçe, Amara tam yüz yastığı bulmak doğru boyutu seçin ve değiştirin.

Taç Askı Ayarlanabilir Şapkalar

Amara Tam Yüz maskesi maske çerçevesinin etrafında ayarlama ve başın üst kısmında bir taç kayışı kullanılmış yenilikçi kafa bandı sayesinde kolayca ayarlanabilmektedir. Taç kayış sistemi farklı basınç ihtiyaçlarında stabil kalarak kaçakları engellemeye yardımcı olur.

Tak-Çıkar Kafa Bandı Klipsleri

Gecenin ortasında uyanmak zor olabilir. Hızlıca çıkarmak için kafa bandında bulunan klipsleri ileri doğru itin. 

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Silikon

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Yok

Maske Boyutu

Large, Medium, Small

Tüm Boyutlar

Yok

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Hareketli Uyku

Ağızdan Nefes

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Klostrofobik

Yüksek Basınç

Evet

Para Birimi
EUREuro

Menü