Philips Respironics DreamWear CPAP Maskesi

87,00120,00 KDVDahil (-28%)

Stokta

S,M,L Paket İçinde, Tüm Cihazlara Uyumlu

Bu ürünü şimdi satın alın ve 87 CP Puan kazanın!
Karşılaştır
SKU: 111700 Kategori:

Philips Respironics DreamWear kullananlar, kullandığı maskesinden daha fazla hareket özgürlüğü ve daha fazla rahatlık sağladığı için maske takmadıklarını hissediyor. * 

Ödüllü DreamWear maskesi ile artık sizin için doğru uygunluğu bulmak hızlı ve kolay, buradaki burun altı silikon veya jel seçeneğiyle. Hastalar DreamWear’ın takılmasının, maske takmadığı gibi geldiğini söylüyor. * 


*DreamWear, ürün tasarımı disiplininde iF Design Altın Ödülü 2016 sahibi oldu. 


Hiçbir şey takmayı sevmiyorum 

Nazal maskelerin ve yastık maskelerinin birçoğundan fazlasını sağlamak üzere tasarlanan DreamWear, hastaların her iki maske türünün en iyisine sahip olmalarını sağlar. Dikkat çekici tasarımı hastaların rahatça uyuyabilmesi için hava akışını çerçevenin içinden yönlendirir. Minimal temas, burun altı yastığı burun deliklerinde veya burun köprüsünde kırmızı işaretler, rahatsızlık veya tahrişi engelliyor.

Hareket özgürlüğü 

DreamWear kullanıcıları, mevcut reçeteli maskesinden çok gece boyunca daha fazla hareket özgürlüğü yaşadılar². Hantal hortumlarla sınırsız olarak, hastalar karnında, yanlarında veya aralarında – istedikleri herhangi bir yerde uyuyabilirler. 

Olağanüstü uyum ve konfor 

Kullanıcılar, DreamWear’ın daha rahat, çekici ve öngörülen maskesinden daha iyi bir uyum sergilediğini belirtti. DreamWear’in yumuşak, esnek silikon çerçeve ve kumaş sargısı, hastanın yanağında yumuşak bir doku oluşturuyor.
Be the first to review “Philips Respironics DreamWear CPAP Maskesi”

Yorum

There are no reviews yet.

Para Birimi
EUREuro

Menü