Philips Respironics DreamWear Full Face CPAP Maskesi S,M,MW,L 4 Boy Silikon İçinde

130,00175,00 KDVDahil (-26%)

Stokta

Minimalist Tasarım, Boş, Çapraz Uyumlu Çerçeve

Bu ürünü şimdi satın alın ve 130 CP Puan kazanın!
Karşılaştır
SKU: 1133376 Categories: ,

DreamWear Ağız Burun CPAP Maskesi, Philips Respironics’in yenilikçi DreamWear maskesinin ağız burun sürümüdür. Silikon, ağzı ve burun deliklerinin önüne set oluşturarak kapatır. Bu maske, burun ve ağız yoluyla terapi sağlayan ağız burun maskesidir.

Özellikler

Minimalist Tasarım
Boş Çerçeve
Çapraz Uyumluluk
Kompakt Silikon
Destekleyici Kafa Bandı
Manyetik Alt Klipsler

Minimalist Tasarım

Burun ve burun yastıkçığı versiyonları gibi, DreamWear Ağız Burun maskesi yüzdeki temas noktalarını minimalize etmek için tasarlanmıştır. Sadece yüzün ön tarafıyla temas eder, benzersiz çerçevesi yüzde baskı oluşturmayarak CPAP hortumuna bağlantısını başın üst kısmına taşır.

Boş, Çapraz Uyumlu Çerçeve

DreamWear Ağız Burun CPAP Maskesinin çerçevesi, DreamWear maskesinin diğer maskelerinde bulunanla aynı çerçeveye sahiptir. Maskenin üst kısmında bir hortum bağlantısına sahip olan içi boş çerçeve, maskenin önündeki bağlantıları bulunan maskenin ön kısmındaki bağlantıları olan maskelere bir alternatif sağlar.

DreamWear Ağız Burun ile birlikte gelen çerçeve, DreamWear’ın diğer maske versiyonları ile uyumludur, yani ağız burun silikonu çıkarılabilir ve yerine burun veya burun yastıkçığı silikonu yerleştirilebilir. Kafa bandı, burun ve burun yastıkçığı versiyonlarından farklı kafa bandı versiyonu kullanması nedeniyle başlığın değiştirilmesi gerektiğini unutmayın. 

Kompakt silikon

Ağzın ve burnun tamamını kaplayan diğer tam yüz maskesi minderlerinden farklı olarak, DreamWear Ağız Burun silikonu, burnun alt kısmında her iki burun deliğini de kapatacak şekilde ağzını kapatır. Silikon polikarbonattan imal edilmiş, burun köprüsünü kapatmaz, tahrişin hafifletilmesine ve görüş hattının daha da engellenmesine yardımcı olur.

Manyetik Alt Klipslerle Destekleyici Kafa Bandı

DreamWear Ağız Burun CPAP Maskesi için kafa bandı, silikonun desteklenmesine yardımcı olmak ve daha iyi bir uyum sağlamak için tasarlanan alt kayışları içerir. Eşsiz kafa bandı, DreamWear silikonun, diğer ağız burun maskelerinde bulunan büyük bir çerçeve veya alın parçası gerekmeden desteklenmesini sağlar. Ek olarak, alt kayışlar kolayca çıkarılması ve montajı için manyetik klipsler kullanılarak kolayca yastık üzerine yapışır.

Be the first to review “Philips Respironics DreamWear Full Face CPAP Maskesi S,M,MW,L 4 Boy Silikon İçinde”

Yorum

There are no reviews yet.

Para Birimi
EUREuro

Menü