PM4150 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü

26.000,00 KDVDahil

In stock

Bu ürünü şimdi satın alın ve 26.000 CP Puan kazanın!
Karşılaştır

EasyPulse Taşınabilir Oksijen Konsantratörü, hastalarınızın hareket kolaylığı sağlamasına yardımcı olan mükemmel bir üründür. EasyPulse’yi üretmek için en iyi ürünü bir araya getirdik, piyasadaki en çok kullanılan oksijen tutucusunu kullandık.

 

Kullanımı kolay

EasyPulse Taşınabilir Oksijen Konsantratörü, kolay bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Evde kullanılan sabit konsantratör hastaları gibi, düğmeyle kolayca oksijen akışını ayarlar. Diğer birçok Taşınabilir Oksijen Konsantratörlerinin aksine, kafa karıştırıcı elektronik kontroller yoktur. Pil seviyesi göstergesi okunması kolaydır ve LED’li bir alarm bulunur.

 

Kompakt ve Hafif

EasyPulse Taşınabilir Konsantratörü, piyasadaki en hafif 5 litrelik portatif konsantratördür ve sadece 25.7 cm x 16.5 cm x 11.4 cm boyutunda bir pakette sadece 2.98 kilogram ağırlığındadır.

 

CMV Teknolojisi

Precision Medical’in patentli Kontrollü Dakika Hacmi (CMV) oksijen koruma teknolojisi, nefes hızından bağımsız olarak, inspirasyonun ilk yarısında hastaya dakika başına tutarlı bir oksijen miktarı sağlar. Verilen oksijen hacmi, dakika hacmini koruyarak hastanın nefes hızına otomatik olarak ayarlanır.

 

Çok yönlü

Her bir üniteyle birlikte verilen taşıma çantasının içinde ve dışında hem de olası sessiz çalışmaya izin verirken olası hasara karşı daha fazla koruma sağlayan isteğe bağlı premium çanta kullanılabilir.

 

Düşük Bakım Maliyeti

Hasta tarafından kolayca temizlenen sadece bir filtre.

 

Mükemmel Pil Ömrü

EasyPulse Portatif Oksijen Konsantratörü standart dahili batarya 2 ayarda 3 saatten fazla çalışır . Ünite ayrıca AC kablosuyla veya DC araç adaptörü ile de kullanılabilir.

Ek bilgi

Marka

Tip

Taşınabilir Oksijen Konsantratörü

Kapasite

5 L/dk

Ağırlık

2980 g

Garanti

2 Yıl

Boyutlar

257 mm x 165 mm x 114 mm, 40 dB

Pulse Dose

Evet

Pulse Dose Ayarı

1-5

Sürekli Akış

Yok

Sürekli Akış Ayarı

Yok

Pil Süresi

1. ayarda 4.7 saat, 2. ayarda 3.4 saat, 3. ayarda 2.7 saat, 4. ayarda 2.0 saat, 5. ayarda 1.6 saat

Şarj Süresi

3.5 saat

Pil Ağırlığı

N/A

Pil Tipi

Lityum İyon

Pil Ömrü

N/A

Para Birimi
EUREuro

Menü