ResMed AirFit F30i Tam Yüz CPAP Maskesi

150,00200,00 KDVDahil (-25%)

Stokta

Tam Yüz CPAP MAskesi

Temizle

150 CP Puan 'e kadar kazanın.

Karşılaştır

ResMed AirFit F30i Tam Yüz CPAP Maskesi burnunun deliklerine oturan ve ağzı kapsayan engebeli silikon, yepyeni bir seviyede konfor sunar. Gözlük takanlara uyum sağlamak için tasarlanmıştır, aynı zamanda sinir bozucu bükülmeler hakkında endişelenmeden herhangi bir pozisyonda uyuma esnekliği sağlar.

ResMed AirFit F30i Özellikleri:

Rahat: Her Pozisyonda Uyuyun
3600 Dönme: İstediğiniz Şekilde Hareket Özgürlüğü
Açık Görüş Hattı: Gözlük Takın, Kitap Okuyun veya TV İzleyin!
Fısıltı Sessizliği: Minimum Gürültü Sağlar
Hızlı: Takması ve Çıkarması Kolay
Daha az yüz temas noktası: Daha az kırmızı işaret
İçi Boş Çerçeve Tasarımı: Temizlemesi ve Bakımı Daha Kolay

Rahat Olun! Her Pozisyonda Uyku

Yüzüstü veya yan pozisyonda uyumayı tercih ediyorsanız, bu maske size ekstra destek sağlayarak bu zorlu pozisyonlarda da size en iyisini sunmak için tasarlanmıştır, böylece ödün vermek zorunda kalmadan en rahat pozisyonda uyuyabilirsiniz.

prapazar.com pazaryeri woocommerce entegrasyonu

360 Derece Dönme: İstediğiniz Şekilde Hareket Etme Özgürlüğü

Hortum, kafanızın üst kısmından ResMed AirFit F30i‘ye bağlanır, bu da gece boyunca hareket etme özgürlüğü sağlar, bükülme ve dolaşmalardan uyku kesintileri yaşamaz. Hortum sizinle hemen hemen her yönde hareket edecek şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle en aktif uyuyanlarda bile dolaşmaz.

Açık Görüş Alanı: Gözlük Takın, Kitap Okuyun veya TV İzleyin

ResMed AirFit F30i Tam Yüz CPAP Maskesi sağladığı görünümünün tadını çıkaracaksınız. Bu tasarım bir kitap okuyabilmenizi veya gece geç saatlerde mesajlaşabilmeniz için rahatça gözlük takabileceğiniz anlamına gelir. Açık görüş alanı, maskeniz hakkında endişelenmenize gerek kalmadan en sevdiğiniz yatmadan önce aktivitelerinizi takip etmenizi sağlar.

Fısıltı Sessizliği: Minimum Gürültü Sağlar

ResMed AirFit F30i o kadar sessiz ki onu duyamayabilirsiniz. Siz ve eşiniz için daha az rahatsızlık oluşturur ve daha rahat bir uyku uyumanızı sağlar.

Manyetik Klipsler ve Hızlı Açılan Dirsek Takmayı ve Çıkarmayı Kolaylaştırır

Manyetik klipsler, başlığın çerçeveye güvenli bir şekilde sabitlenmesini sağlarken, çıkarılmasını da kolaylaştırı. Gecenin ortasında hortumdan çıkarmanız gerektiğinde, F30i çıkarmayı kolaylaştıran Hızlı Ayrılma Dirseğine sahiptir.

prapazar.com pazaryeri woocommerce entegrasyonu

Daha az Yüz Temas Noktası Daha Az kızarıklık 

Yumuşak, rahat başlık ve minimum yüz temas noktaları kullanarak F30i, kızarıkların oluşmasını engellemek için daha az noktadan temas eder.

İçi Boş Çerçeve Tasarımı Temizlik ve Bakımı Daha Kolay Hale Getirir

F30i sadece birkaç parça ile birlikte gelir, bu yüzden temizlenecek daha az ve endişelenecek daha az şey vardır. Minimum içi boş çerçeve tasarımı, kısa bir boru veya ekstra parça ihtiyacını ortadan kaldırır.

Boyut:
S-St: Small(Küçük) silikon Standart Çerçeve
M-St: Medium(Orta) silikon Standart Çerçeve
M-L: Medium(Orta) silikon Large(Büyük) Çerçev

Ek bilgi

Boyut

M-St, S-St, M-L

Para Birimi
EUREuro

Menü