ResMed AirFit N30 Burun CPAP Maskesi

95,00125,00 KDVDahil (-24%)

Stokta

Sessiz — Sadece 18 desibel!

Bu ürünü şimdi satın alın ve 95 CP Puan kazanın!
Karşılaştır

AirFit P10 kullandıysanız sessiz ve kullanımı kolay olduğunu da biliyorsunuzdur. AirFit P10’u sevdiyseniz, özellikle AirFit P10’a göre çok benzer bir tasarım olan ResMed AirFit N30 Burun CPAP Maskesi keyfini çıkaracaksınız ve üstelik 18 desibel ses çıkışıyla daha sessizliğe sahip olmanın avantajını yaşayacaksınız.

ResMed’in AirFit maskeler serisinde yüksek performans ve kalite arayanlar için yeni bir güvenilir seçenek sunuyor. ResMed AirFit N30‘un güzelliği basitliği – kullanımı ve bakımı kolay. Elastik bant başlığı, yumuşak beşik yastığı ve tek parçalı çerçeveyle, N30 sadece üç kısımdan oluşur, bu temizlik konusunda kolaylık anlamına gelir.

Özellikler ve Avantajlar

Sessiz — Sadece 18 desibel!
Sadece 3 parça ile kullanımı basit
Tüy kadar hafif, 50 gramdan hafif
Konforlu başlık
Nazal beşik tasarımı görüşünüzü engellemiyor

Basitçe tasarlanmış

ResMed AirFit N30, bir çift gözlük gibi kolayca takılan ve çıkan şekilde tasarlanan QuickFit elastik bir başlığa sahiptir. Gerekirse küçük ayarlamalar yapmak için küçük bir başlık klipsi kullanılabilir, bu nedenle rahat tutmak da kolaydır.

Sessiz — Sadece 18 Desibel!

18 desibel, çoğu insanın fısıldadığından daha sessizdir ve AirFit P10’dan 3 desibel daha sessizdir. Sessiz CPAP cihazı eşleştirildiğinde, kendinize ve yatak partnerinize daha az rahatsızlık yaratacak daha huzurlu bir deneyim yaşayacaksınız.

Tüyden hafif – 50 gramdan hafif

ResMed AirFit N30 42,5 gram ağırlığında ve kullanırken neredeyse hiçbir şey yokmuş gibi hissedeceksiniz. Bugün piyasadaki en ürünlere göre hafif ve burun köprüsünü kaplayarak görüşünüzü engellemiyor.

Be the first to review “ResMed AirFit N30 Burun CPAP Maskesi”

Yorum

There are no reviews yet.

Para Birimi
EUREuro

Menü