ResMed AirFit N30 Burun CPAP Maskesi

1.840,212.453,62 KDVDahil (-25%)

Stokta yok

ResMed AirFit N30 Burun CPAP Maskesi, bir çift gözlük gibi kolayca takılan ve çıkan şekilde tasarlanan QuickFit elastik bir başlığa sahiptir.

MediumSmall
Temizle

1.411 CP Puan 'e kadar kazanın.

Karşılaştır

AirFit P10 kullandıysanız sessiz ve kullanımı kolay olduğunu da biliyorsunuzdur. AirFit P10’u sevdiyseniz, özellikle AirFit P10’a göre çok benzer bir tasarım olan ResMed AirFit N30 Burun CPAP Maskesi nin keyfini çıkaracaksınız ve üstelik 18 desibel ses çıkışıyla daha sessiz bir maskeye sahip olmanın avantajını yaşayacaksınız.

ResMed’in AirFit maskeler serisinde yüksek performans ve kalite arayanlar için yeni bir güvenilir maske seçeneği sunuyor. ResMed AirFit N30‘un güzelliği basitliği – kullanımı ve bakımı kolay. Elastik bant başlığı, yumuşak beşik yastığı ve tek parçalı çerçeveyle, N30 CPAP maskesi sadece üç kısımdan oluşur, bu temizlik konusunda kolaylık anlamına gelir.

Özellikler ve Avantajlar

En sessiz maskelerden biri — Sadece 18 desibel!
Sadece 3 parça ile kullanımı basit
Tüy kadar hafif, 50 gramdan hafif
Konforlu başlık
Nazal beşik tasarımı görüşünüzü engellemiyor

Basitçe tasarlanmış

ResMed AirFit N30 Burun CPAP Maskesi, bir çift gözlük gibi kolayca takılan ve çıkan şekilde tasarlanan QuickFit elastik bir başlığa sahiptir. Gerekirse küçük ayarlamalar yapmak için küçük bir başlık klipsi kullanılabilir, bu nedenle rahat tutmak da kolaydır.

En Sessiz Maskelerden Biri — Sadece 18 Desibel

18 desibel, çoğu insanın fısıldadığından daha sessizdir ve AirFit P10’dan 3 desibel daha sessizdir. Sessiz CPAP cihazı (ResMed AirSense 10 AutoSet, ResMed AirSense 10 AutoSet For Her, ResMed AirSense 10 Elite, ResMed S9 AutoSet, Elite, Escape veya Philips Respironics DreamStation Auto CPAP, Philips Respironics DreamStation CPAP) eşleştirildiğinde, kendinize ve yatak partnerinize daha az rahatsızlık yaratacak daha huzurlu bir deneyim yaşayacaksınız.

Tüyden hafif 50 gramdan daha hafif

ResMed AirFit N30 Burun CPAP Maskesi 42,5 gram ağırlığında ve kullanırken neredeyse hiçbir şey yokmuş gibi hissedeceksiniz. Bugün piyasadaki en hafif maskelerden biri ve burun köprüsünü kaplayarak görüşünüzü engellemiyor.

Ek bilgi

Marka

Ağızdan Nefes

Alın Desteği

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Hareketli Uyku

Maske Tipi

Jel Maske

Hayır

Klostrofobik

Be the first to review “ResMed AirFit N30 Burun CPAP Maskesi”

Yorum

There are no reviews yet.

Menü