ResMed AirSense 10 HumidAir Nemlendirici Kabı

99,00118,00 KDVDahil (-16%)

Stokta yok

AirSense 10, AirCurve 10, Lumis Serisi Yıkanabilir Nemlendiri Kabı

Karşılaştır

Bulaşık makinesinde yıkanabilir HumidAir, AirSense 10, AirCurve 10 ve Lumis serisi cihazlarına uyumludur. Sadece su kabıdır ve diğer öğeleri veya aksesuarları içermez. 

Dokunma için çok sıcak olabileceğinden, kullanımdan önce haznenin soğuması için on dakika bekleyin. Soğutma sırasında makine ekranın sağ üst köşesinde mavi bir kar tanesi görüntüleyecektir.

 

Maksimum Doldurma Seviyesi İpuçları

 

  • Su haznesini maksimum doldurma çizgisinin üzerinde doldurmayın. Nemlendirici veya terapi cihazında hasar meydana gelebilir. Su deposu aşırı doldurulursa, tank kapağını takarken tank girişinden (tankın yan tarafında bulunur) su sızabilir.
  • Depoda sadece oda sıcaklığında damıtılmış su kullanın. Suya herhangi bir kimyasal veya katkı maddesi koymayın. Su tankında olası hava yolu tahrişi veya hasarı oluşabilir.
  • Nemlendirici tabanını taşımadan önce tankı çıkarın, tüm suyu boşaltın ve boş tankı değiştirin.
  • Su haznesini nemlendiricinin içindeyken doldurmaya çalışmayın.
  • Dökülmeyi önlemek için, nemlendiriciyi tanktaki su ile terapi cihazından ayırmayın. Terapi cihazını sökmeden önce su haznesini nemlendiriciden çıkarın.
  • Su haznesi takılı olmadan nemlendiriciyi açmayın. Su haznesinde su yoksa Nemlendirici sayı ayarı 0'da kalmalıdır.
  • Su haznesini çıkarmadan önce nemlendirici kapağı açık konuma getirilmelidir. Su haznesini nemlendirici kapağının açık konuma kilitlendiğinden emin olmadan çıkarmayın.
  • Su haznesinde su varken nemlendiriciyi hareket ettirmeyin.

 

Temizleme İpuçları

Üretici, "nemlendiricinin narin veya cam eşya döngüsünde (sadece üst rafta) bulaşık makinesinde yıkanabileceğini belirtiyor. 65 dereceden daha yüksek sıcaklıklarda yıkanmamalıdır."

Silikon conta olamaz bulaşık makinesine yerleştirilir. Contayı ılık su ve yumuşak sabunla temizleyin.

Su Haznesi Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir mi?

Su haznesi modelini "S" veya "C" etiketine sahiptir. HumidAir ™ kelimesini ve tanka kabartmalı ilgili harfi bulmak için bölmenin yan tarafında bulunan maksimum doldurma çizgisinin hemen üstüne bakın.

  • Su haznesi bulaşık makinesinde yıkanabilirse, hazne, temizlenebilir bir tankı temsil eden HumidAir C olarak görünecektir.
  • Su haznesi standart modelse, hazne standart bir tankı temsil eden HumidAir S olarak görünecektir.
Be the first to review “ResMed AirSense 10 HumidAir Nemlendirici Kabı”

Yorum

There are no reviews yet.

Para Birimi
EUREuro

Menü